kvalitní jímky a septiky

Nebo nám můžete zavolat na naši zákaznickou linku 731 730 713

Vyberte si variantu Sklolaminátové septiky samonosné

2-komorový samonosný septik 2-komorový samonosný septik Septik je usazovací nádrž na částečné čištění odpadní vody, která je rozdělena do několika komor, kterými postupně odpadní voda protéká. Mimo jiné i na počtu komor je závislá účinnost septiku.
3-komorový samonosný septik 3-komorový samonosný septik Třikomorový septik má velmi vysoký čisticí účinek. Používá se hlavně k trvale obývaných domu nebo chalup formou nádrže na dešťovou vodu. Vybírejte opravdovou kvalitu, podloženou zárukou na 10 let.

Sklolaminátové septiky jsou dvou až tří komorové průtočné usazovací jímky, jejichž hlavním účelem je čištění odpadních vod z nemovitostí. V jednotlivých komorách, které jsou tvořené systémem separačních přepážek, dochází k mechanicko-biologickému čištění odpadní vody, ještě předtím než dojde k jejímu vypouštění ze septiku do povrchových nebo podzemních vod přes půdní vrstvy.

Sklolaminátové septiky, které naše firma prodává, mají válcový tvar a samonosnou konstrukci, díky které dobře odolávají tlakům okolní zeminy a tlakům podzemní vody a především odpadá nutnost betonáže.

Vyberte si z oblíbených variant septiků: dvoukomorový septik nebo septiky samonosné tříkomorové standardní. Oba typy septiků jsou sklolaminátové septiky určeny do jakéhokoliv podloží s usazením bez betonáže.

Vyberte si vyhovující objem, rozměry nebo váhu septiku, právě pro Vás.

Zákazník od nás ke každému septiku obdrží:

 • montážní postup usazování septiku do země
 • protokol o zkoušce těsnosti podle ČSN 750905
 • prohlášení výrobce o shodě dle zákona č.22/1997 sb.
 • certifikaci
 • záruční list

Naše septiky se nemusí betonovávat, díky samonosné konstrukci a jsou uložené na pískovém podloží. Vyberte si jímku od společnosti, která je tu pro Vás. Firma Mirosep se zabývá prodejem a montáži plastových a sklolaminátových nádrží a septiků. Septiky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a díky zesílení celé konstrukce jsou dodávané výrobky téměř nezničitelné. Záruka, která se na tyto produkty vztahuje je v rozsahu 10 let.

Postup je naprosto jednoduchý stačí si vybrat nádrž, upřesnit typ nádrže a zadat objem Vašeho výběru.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

 • Probíhající 40% SLEVA
 • Garance vrácení pěněz do 5 dnů
 • Nejlevnější na trhu
 • Pobočky v ČR i SR
 • Expresní dodání
 • Vlastní výrobní program
 • Jednoduché osazení a montáž

MIROSEP s.r.o


Naše kvalitní sklolaminátové jímky se díky samonosné konstrukci nemusí o betonovávat, jsou uložené na pískovém podloží.

Námi prodávané septiky mají válcový tvar a samonosnou konstrukci, takže lépe odolávají tlakům okolní zeminy a tlakům podzemní vody a nemusí se o betonovávat. Kromě otvoru pro přítokové a odtokové potrubí mají septiky nahoře nad komorami manipulační otvory s poklopy sloužící ke kontrole výšky hladin odpadních vod v jednotlivých komorách a odčerpání obsahu septiku. Na rozdíl od žump, které je nutno vyvážet několikrát do roka stačí ve většině případů vyvézt kal ze septiku jednou za rok. Část sedimentovaného aktivního kalu s obsahem bakterií se na dně septiku ponechává, aby mohlo docházet k množení bakterií, které pomáhají při procesu čištění. Přidáváním přípravků se směsí biologických kultur (tzv. přátelských bakterií) se účinnost septiků zvyšuje.